12-04-2021, 20:26    Sīkāka informācija par jauno Lexus NX - sadaļā "Auto zinas"

Lexus nesen prezentēja savu jauno automašīnu - NX sēriju, kuru darbinās jaunā GA-K platforma. Šis "grozs" veidos pamatu topošajam "Rav4" no Toyota, bet Lexus tas parādīsies daudz agrāk. Papildus dizaina iezīmēm modelim ir virkne citu interesantu jauninājumu, kas tiks aplūkoti turpmāk.

Gaidāmais Lexus NX ir nozīmīgs jau tirgū esoša automobiļa pārstrāde, kuru pārdod ļoti labi ASV. Pagājušajā 2020. gadā štatos tika pārdoti aptuveni 56 tūkstoši automašīnu, kas mudināja Lexus dizainerus un inženierus ķerties pie darba un izlaist teaser video, kas demonstrē modeļa jauno izskatu un tehniskās iespējas.


Automašīna saņēma vienkāršāku virsbūves siluetu, kā arī ļoti ievērojamu optiku, kas nav raksturīga šīs markas automašīnām. Tomēr vissvarīgākie jauninājumi atrodas salonā, kur multimediju sistēmas skārienekrāns vienmērīgi ieplūst digitālajā vadības panelī, kā arī klimata kontroles vadības ekrānā.

Pircējus gaida arī jauna stūre, pārnesumu pārslēgšanas poga, jauni sēdekļi, augstas kvalitātes plastmasas paneļi, kā arī vairāki jaudīgi dzinēji, kas vēl vairāk uzlabos jau tā iespaidīgās automašīnas paātrinājuma dinamiku. Atjauninātajam NX vajadzētu sākt tirdzniecību līdz šī gada vasaras vidum.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1648

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..