30-06-2022, 11:38    Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover - sadaļā "Auto zinas"

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav plānots izlaist Eiropā un ASV.
Zem pārsega jaunums slēpj labu benzīna dzinēju līniju ar vidējo jaudu 195 zirgspēki. Tipiskam vidēja izmēra krosoveram šis ātrums ir vairāk nekā pietiekams. Papildus tam ir izcils stūres pastiprinātājs, ērta piekare ar atsperēm un amortizatoriem, kā arī digitālais instrumentu panelis, kas parastajā Nissan piezīmē nav atrodams.

Runājot par izskatu, šeit krosovers arī izcēlās no saviem kolēģiem. Pirmkārt, jāizceļ elegantie firmas lietie diski. Ir arī sava veida sporta korpusa komplekts, kā arī ļoti interesantas formas LED optika.
Kopumā krosovers izskatās ļoti, ļoti pievilcīgs. Varbūt šī automašīna galu galā nolems eksportēt uz Rietumu valstīm. Tomēr, zinot japāņu vēlmi atstāt labākos modeļus savā vietējā tirgū, tas ir ārkārtīgi apšaubāmi. Jebkurā gadījumā būtu interesanti sajust šo auto uz ceļa.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 131

Interesanti

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..

Jaguar E-type iepriecinās V12 dzinēju

11-02-2022, 16:11

Zīmola fani ar zināmu piesardzību gaidīja nākamo restomodu no Jaguar. Galu galā britu autoražotājs nopietni pievērsās savu klasiku atkārtotai izdošanai, aktivizējot restomodu ražošanu. Kādā brīdī šī pieeja neizbēgami novedīs pie pārdoto produktu līmeņa..