12-04-2021, 20:27    Mazda 3 saņems jaunu dzinēju - sadaļā "Auto zinas"

Drīzumā Mazda 3 tiks labi atjaunināta. Izmaiņas, pirmkārt, ietekmēs modeļa barošanas bloku, kuru tagad pārstāvēs jaudīgais e-Skyactiv X dzinējs, kas ir Japānas koncerna attīstības līderis. Tomēr pirmās lietas vispirms.

Jaunajā motorā tiek izmantota atšķirīga vārstu laika arhitektūra, kas savukārt samazina motora siltuma zudumus un palielina tā efektivitāti. Tā rezultātā tiek uzlabota motora efektivitāte, kas vienlaikus atbilst visiem vides standartiem gan Eiropā, gan ASV.


Papildus dzinējam jaunā automašīna ir aprīkota ar uzlabotu starteri-ģeneratoru, kā arī vienmērīgāku griezes momenta pārraidi, kas reaģē uz patīkamo modeļa vadāmību. Protams, jau tā perfektā balstiekārta ir nedaudz pielāgota, un arī bremzes ir pastiprinātas.

Ārēji Mazda 3 praktiski nav mainījusies. Tomēr ar iepriekš uzskaitītajiem tehniskajiem atjauninājumiem ir pietiekami, lai kvalitatīvi pārveidotu modeli. Jaunām automašīnām ar jaudīgu motoru vajadzētu būt pārdošanā līdz vasaras sākumam. Tajā pašā laikā to iepriekšēja pasūtīšana ir pieejama šodien.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1625

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..