11-09-2022, 09:21    Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep - sadaļā "Auto zinas"

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no šīs studijas pildspalvas.
Auto saņēma uzlabotu dzinēju, izskatu, kā arī dažas jaunas iespējas, kas raksturīgas pavisam citas klases automašīnām. Pirmkārt, jāatzīmē seši turbokompresoru 2,3 EcoBoost, kas spēja sūknēt līdz 314 ZS. un 542 ņūtonmetru griezes moments. Daži Bronco fani cerēja uz vismaz divu turbo V8, taču brīnums nenotika.

Tagad par interjeru, kas pārveidots King Ranch stilā. Labi izvēlēta tēma īpaši patiks amerikāņu auditorijai, kas ir vērsta uz šo izsmalcinātību. Turklāt dizaineri izmantoja materiālus, kas ir īpaši izturīgi pret ārējām ietekmēm.
Ārēji modelis ir ieguvis jaunu LED optiku, radiatora režģi un pāris apzīmogotus korpusa elementus, tostarp zīmola Bronco pārsegu. Kopumā automašīna izskatās labi. No iespējām šeit parādījās pilnvērtīga klimata kontrole, kā arī apsildāmi sēdekļi. Turklāt tika uzstādīta vienkārša, bet funkcionāla multimediju sistēma.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 171

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..