11-08-2022, 19:54    Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu - sadaļā "Auto zinas"

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats notika ar Genesis GV70, kas izcēlās ar jaudīgu spēkstaciju.
Divu elektromotoru, kas izkaisīti pa abām modeļa asīm, jauda kopā ir 489 ZS. un 700 ņūtonmetru griezes moments. Tajā pašā laikā sparīgs elektriskais sedans paātrinās līdz lolotajam simtam tikai 4,5 sekundēs. Jā, tas ir par veselu sekundi vairāk nekā Tesla Motors topmodelis, taču arī viss ir ātri!

Modeļa izskats, kā arī tā ārpuse ir gandrīz pilnībā aizgūta no benzīna līdzinieka, kas tika izlaists pagājušajā gadā. Salonu nav iespējams saukt par izcilu, taču tas ir pilnveidots līdz mazākajai detaļai un ir piepildīts ar daudzām ērtām iespējām, kas ļauj pārvietoties pat lielos attālumos.
Eiropā sedans parādīsies mēnesi vēlāk nekā Āzijā, kas ir nedaudz dīvaini. Tomēr komponentu un pusvadītāju trūkums, ar ko šodien saskaras visas lielākās autobūves koncernas, veic savas korekcijas saspringtajā jauno modeļu izlaišanas grafikā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 140

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..