12-04-2021, 20:17    Porsche sacīkstēm sagatavo degvielu ar zemu oglekļa saturu - sadaļā "Auto zinas"

Porsche paliek uzticīgs savai tradīcijai un katru gadu piedalās vairākās motosacīkšu sacensībās, piedāvājot sportistiem modernus un augsto tehnoloģiju modeļus. Tajā pašā laikā šo modeļu kvalitāte nepārtraukti pieaug, pateicoties jaunu tehnoloģiju un darba metožu izmantošanai. Šajos jaunumos mēs jums pastāstīsim par jauna veida degvielu, kas tiks izmantota Porsche Mobil 1 čempionātam.

Šī ir mazoglekļa degviela, ko var iegūt no bioloģiski noārdāmām izejvielām. Šim degvielas veidam ir mazāks enerģijas saturs nekā benzīnam vai dīzeļdegvielai, taču tas ir mazāk kaitīgs videi un to var iegūt no atjaunojamiem avotiem. Lai efektīvi darbotos motors sacīkšu sacensībās ar šāda veida degvielu, bija nepieciešams ievērojami uzlabot.

Jo īpaši tika veikts darbs pie sadedzināšanas kamerām, kā arī tiešās iesmidzināšanas sistēmas, kas tika ievērojami modernizētas. Rezultātā bija iespējams ne tikai saglabāt salīdzināmu jaudu, bet pat nedaudz palielināt to. Tas viss iedvesmo pārliecību par šo tehnoloģiju gaišo nākotni, kas bieži pāriet no sacīkšu automašīnām uz privāto sektoru.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1606

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..