12-04-2021, 20:22    Toyota GR 86 tiks izlaists rudenī - sadaļā "Auto zinas"

Paredzams, ka jaunā Toyota GR 86 sportiskā veiktspēja tiks izlaista šoruden. Automašīna veidoja pamatu Subaru BRZ, par kuru arī nesen rakstījām, taču tam ir daudz pārdomātāks un pārbaudītāks dizains. Kopumā Toyota sporta automašīna solās būt ļoti interesanta automašīna, kas, iespējams, piedalīsies īstos čempionātos.

Jaunuma izskats izskatās diezgan elegants. Sporta kupeja spēlē ar visām krāsām un parāda pārbaudītās ķermeņa proporcijas. Kas attiecas uz interjeru, tas arī atbilst mūsdienu prasībām attiecībā uz komfortu un drošību, kā arī piedāvā daudzas funkcijas, kuru pamatā ir elektroniskie komponenti.


Modeļa platformai ir tikai aizmugures piedziņas izkārtojums, kas ir diezgan izplatīts starp sporta automašīnām. Neatkarīga daudzsviru struktūra darbojas kā balstiekārta, kas efektīvi stabilizē ķermeņa stāvokli pat visdinamiskākajā braukšanas režīmā.

Dzinējs ir jaudīgs 480 ZS jaudas bloks, kuru var darbināt vai nu ar manuālo, vai ar automātisko pārnesumkārbu. Jaunumam vajadzētu parādīties pārdošanā 2021. gada rudenī. Tajā pašā laikā viņi sola koncentrēties uz Eiropas un Japānas tirgiem.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1595

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..