12-04-2021, 20:14    Elektriskais Peugeot e-308 tiks izlaists 2 gadu laikā - sadaļā "Auto zinas"

Jaunais Peugeot e-308, ko darbina elektriskā vilce, tiek solīts pēc diviem gadiem. Franču autoražotājs cenšas savu sastāvu pielāgot mūsdienu prasībām un konkurēt ar veiksmīgo Volkswagen ID3, kas bauda lielu popularitāti daudzās Eiropas valstīs.

Elektriskā transportlīdzekļa attīstībai tiks izveidota jauna platforma, kurā būs jāiekļauj ne tikai elektromotori, bet arī diezgan jaudīgs vilces akumulators, kas WLTP ciklā spēj nodrošināt ievērojamu nobraukumu 500 kilometru vai vairāk.


Kas attiecas uz ārpusi, tam būs jāuzsver automašīnas elektriskais raksturs, taču tas paļausies uz tradicionālo sērijas dizainu, kas redzams fotogrāfijās, kas redzamas ar parādīto prototipu. Interjers sola arī klasisku dizainu, nevis minimālismu, kas kļuvis modē elektromobiļu ražotāju vidū.

Šobrīd automašīna ir agrīnā attīstības stadijā, un tās sērijveida ražošana jāsāk ne agrāk kā 2022. gada otrajā pusē. Kopumā darbs norit plānotajā tempā, un, ja pasauli neaptver nākamais pandēmijas vilnis, tad elektriskā francūža atbrīvošana var notikt pat nedaudz agrāk par nosaukto datumu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1601

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..