12-04-2021, 20:25    Kia Sonet saņems septiņas vietas - sadaļā "Auto zinas"

Izcilais Kia Sonet automobilis sākotnēji tika izstrādāts Āzijas reģionam, pareizāk sakot, tika pārdots tikai Indijas tirgū. Tomēr veiksmīgais automašīnas dizains ļāva paplašināt tā izplatīšanas ģeogrāfiju, kā rezultātā krosovers tagad ir pieejams gan Eiropā, gan ASV.

Jaunā Kia Sonet ir ne tikai pārveidota versija, bet arī pilnīga paaudžu maiņa. Automašīna ieguva lielākus izmērus, kā rezultātā tika pievienota trešā sēdekļu rinda un plašāks kravas nodalījums. Kopumā vieta salonā ir dubultojusies, ņemot vērā to, ka lielgabarīta preču pārvadāšanai visu sēdekļu atzveltnes var salocīt.


Turklāt ir kļuvuši pieejami jauni dzinēju modeļi ar benzīna un dīzeļa līnijām. Viņi strādā vai nu ar tradicionālo sešpakāpju pārnesumkārbu, vai ar variatoru, kas vilci var pārraidīt tikai uz automašīnas priekšējiem riteņiem. Neatkarīgā atsperes balstiekārta palika bez būtiskām izmaiņām.

Ārēji modelis lepojas ar atjauninātu radiatora režģi, interesantu LED optiku, kā arī ar vairākiem salona uzlabojumiem, kas dažās vietās ieguva apdari no labākiem materiāliem. Kopumā jaunā Kia Sonet versija izskatās diezgan laba.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1632

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..