12-04-2021, 20:19    Pēdējais Saab 9-3 tika pārdots - sadaļā "Auto zinas"

Nesen kļuva zināms, ka pēdējā no saražotajām Saab 9-3 automašīnām, kas tika pārtraukta 2014. gadā, tika pārdota izsolē. Klasiskais sedans nonāca zem āmura par 44 tūkstošiem dolāru, neskatoties uz to, ka pilnīgi jaunas automašīnas vienā reizē maksāja par 15 tūkstošiem dolāru lētāk.

Protams, partiju nevar nosaukt par jaunu, lai gan automašīnas nobraukums uz odometra ir tikai 66 kilometri. Tajā pašā laikā modelis ir aprīkots ar visspēcīgāko pieejamo motoru, kā arī augstākās klases aprīkojumu ar automātiskiem logiem un visu sēdekļu un stūres pilnīgu apsildīšanu.


Jaunais automašīnas īpašnieks dānis vārdā Klauss Spangords ir ilggadējs šīs markas cienītājs, tāpēc viņš iegādājās šo partiju. Pēc Klausa teiktā, viņu ļoti kaitina tas, ka šādas automašīnas vairs neparādās. Puisis neplāno braukāt pa iegādāto Seat. Viņš ievietos automašīnu garāžā un saglabās to vēsturei.

Starp citu, līdzīgas automašīnas no pēdējām partijām bieži izjūt paaugstinātu interesi no kolekcionāriem, kuri ir gatavi maksāt lielu summu par interesantiem un retiem eksponātiem. Un jo vairāk laika paiet no ražošanas beigu datuma, jo dārgāk viņi prasa šādas automašīnas.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1608

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..