12-04-2021, 20:24    Jaunais Jeep Compass iegūst autopilotu - sadaļā "Auto zinas"

Jaunais Jeep Compass saņems autopilota funkciju, kā arī virkni citu tikpat interesantu jauninājumu. Lielākā daļa no tām ir vērstas uz automašīnas ārpuses vizuālu uzlabošanu, lai gan salonā ir pietiekami daudz jaunu produktu. Ejam kārtībā un apskatīsim tos sīkāk.

Eiropā Jeep Compass parādījās pagājušajā vasarā, un tas jau ir parādījis diezgan labus pārdošanas apjomus, lai gan galvenais šīs automašīnas izplatīšanas reģions ir Dienvidamerikas kontinents. Jeep nesen pilnībā restartēja SUV, nodrošinot tam jaunu dzinēju klāstu, kā arī autopilota funkciju.


Vizuālā izteiksmē automašīna saņēma stilīgāku radiatora režģi, lielisku LED optiku, kā arī vairākus virsbūves elementus ar jaunu štancēšanas formu. Salonā kļuva pieejama jauna stūre, citi sēdekļi ar labāku polsterējumu un pilnvērtīga multimediju sistēma.

Jaunu priekšmetu, kā arī to tehniskā pamata aprīkojuma komplektu skaits palika nemainīgs. Lai arī par godu zīmola 80. gadadienai inženieri sola izlaist ierobežotu īpašo versiju, kas būtu gaidāma līdz vasaras beigām. Pašreizējā atjauninātā versija ir pieejama šodien.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1626

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..