12-04-2021, 20:21    Subaru BRZ kupeja lielās par tehnoloģijām - sadaļā "Auto zinas"

Jaunā sporta kupeja Subaru BRZ lepojas ar izcilu tehnisko aprīkojumu un interesantu dizainu. Modelis nesola revolūcijas sacīkšu automašīnu pasaulē, taču tas ir interesants konservatīvā japāņu autoražotāja eksperiments, kas lielākoties koncentrējas uz praktiskām un lētām automašīnām.

Subaru BRZ ārpuse nav raksturīga sporta kupejai. Protams, virsbūves proporcijas un vispārējā forma var atgādināt kaut kādu Porsche 911, taču, rūpīgi izpētot, kļūst skaidrs, ka Subaru darīja visu pēc savas gaumes, kas daudziem varētu nepatikt. Atvainojiet par vārdu spēles vārdu, taču pietiek ar vienu skatienu uz fotogrāfijām, lai apšaubītu šī jaunā produkta skaistumu un estētisko vērtību.


Daudz labāk ir ar tehnisko aprīkojumu, kas pilnībā atbilst mūsdienu tirgus prasībām. Pircēji gaida vairākus diezgan jaudīgus benzīna dzinējus ar vidējo jaudu 480 ZS. Protams, paātrinājuma dinamika nedaudz pārsniegs 4 sekundes līdz simtiem km / h.

Ilgu laiku ir iespējams uzskaitīt jaunā Subaru BRZ tehniskās un vizuālās īpašības, taču pati kompānija norāda, ka šī automašīna ir eksperimentāla un, visticamāk, nebūs ļoti pieprasīta. Tomēr laiks rādīs!

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1611

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..