12-04-2021, 20:18    Pasažieris Renault Kangoo nonāca sērijā - sadaļā "Auto zinas"

Renault vēlreiz ir atjauninājis savu komerciālo mini furgonu Kangoo, kas saņēmis pasažieru modifikāciju. Šis automobilis ir ļoti pieprasīts mazo uzņēmumu vidū pēc tā relatīvā lētuma, uzticamības un ekonomiskuma. Pasažieru modelim vajadzētu paplašināt pieprasījuma līmeni un veicināt Kangoo pārdošanas pieaugumu.

Ārēji ķermenis palika praktiski nemainīgs, spriežot pēc izmēra un formas. Protams, pasažieriem bija logi, kā arī durvju slīdnis ērtai ievietošanai. Salona iekšpusē ir vairākas sēdvietu rindas, kas ir pietiekami plašas, lai uzņemtu pieaugušus vīriešus ar vidēju augumu.


Turklāt ir vērts atzīmēt milzīgās šūpoles durvis aizmugurē, kas ir apvienotas ar furgona kravas tipu. Ir neliels bagāžas nodalījums, kuru var paplašināt, saliekot vairākas sēdekļu rindas. Tomēr pasažieru Kangoo galvenokārt iegādāsies ceļojumu aģentūras, kas specializējušās tūristu grupu pārvadāšanā.

Paredzams, ka modelis tiks izlaists līdz šīs vasaras sākumam. Izmaksas joprojām nav zināmas, taču tās noteikti būs lielākas par kravas ekvivalentu.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1600

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..