12-04-2021, 20:27    Mercedes CLS pārdzīvoja restilēšanu - sadaļā "Auto zinas"

Mercedes-Benz regulāri atjaunina savu transportlīdzekļu klāstu, lutinot patērētājus ar lielisku interjeru un uzlabotu ārpusi. Tas pats attiecas uz automašīnu tehnisko komponentu, kas gadu no gada uzlabojas. Šīs ziņas stāsta par Mercedes CLS atjauninājumu, kas ir nišas automašīna, kurai tikmēr nav atņemta dizaineru uzmanība.

Modelis pēdējo reizi tika modernizēts pagājušajā gadā. Tieši tad vācieši pievienoja modernu multimediju sistēmu un veica arī diezgan pieticīgu pārveidošanu. Pašlaik izmaiņas ir ietekmējušas pieejamo dzinēju klāstu, kā arī dziļākus ārējā uzlabojumus.


Starp jaunajiem spēka agregātiem kļuva pieejami gan benzīna, gan dīzeļdzinēji, kuru vidējā jauda bija 180 ZS. Tajā pašā laikā automašīna saņēma arī vienmērīgāku balstiekārtu, kā arī pārskatītu stūrēšanu uz jauna sliedes. Kas attiecas uz salonu, ir kļuvuši pieejami kvalitatīvi sēdekļi un elegants stūre ar vadības taustiņiem.

Kopumā atjauninājumu nevar nosaukt par grandiozu, taču modelis ir atbildis mūsdienu kvalitātes standartiem un pilnībā tiem atbilst. Un, lai gan Mercedes CLS visā tās pastāvēšanas laikā kopējais apgrozījums ir 450 tūkstoši automašīnu, kas ir smieklīgi lielām bažām, modelis joprojām tiek pilnveidots un modernizēts.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1611

Interesanti

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..

Jaguar E-type iepriecinās V12 dzinēju

11-02-2022, 16:11

Zīmola fani ar zināmu piesardzību gaidīja nākamo restomodu no Jaguar. Galu galā britu autoražotājs nopietni pievērsās savu klasiku atkārtotai izdošanai, aktivizējot restomodu ražošanu. Kādā brīdī šī pieeja neizbēgami novedīs pie pārdoto produktu līmeņa..