12-04-2021, 20:20    Skoda Octavia saņēma sporta versiju - sadaļā "Auto zinas"

Skoda atkal ir atjauninājusi savu nemirstīgo Octavia, kas nesen saņēma īpašu sporta versiju. Kad ir radusies šāda veida atjauninājumu mode, ir grūti pateikt, taču fakts, ka ar tiem nodarbojas dažādi autoražotāji, joprojām ir fakts. Kopumā Skoda Octavia Sportline jau ir pieejams pircējiem.

Modelis saņems jaunu optiku, dizaina buferi, agresīvas virsbūves līnijas, sporta ķermeņa komplektu un spoileri. Iekšpusē būs jauni sēdekļi ar sānu atzveltnes atbalstu, atšķirīgs vadības panelis, kā arī sporta stūre, no kuras jūs varat pārslēgties starp dažādiem braukšanas režīmiem.


Protams, sporta versiju nevarēja atstāt bez jaunu, jaudīgāku motoru rindas. Tomēr par to nevajadzētu būt pārāk priecīgam, jo vidēji jauno dzinēju jauda ir palielinājusies ne vairāk kā par 20 procentiem, salīdzinot ar standarta motoriem.

Kopumā Skoda Octavia izskats ir kļuvis patiešām interesants un pievilcīgs. Par būtiskām izmaiņām automašīnas dinamiskajās īpašībās nav jārunā, jo šī pārveidošana drīzāk ir mārketinga un dizaina daba. Jebkurā gadījumā pircēji balsos par jauno produktu ar saviem maciņiem, un mēs redzēsim, vai ideja bija veiksmīga vai nē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1611

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..