29-07-2022, 22:52    Jaunā Opel Astra sāka ražot - sadaļā "Auto zinas"

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!
Taisnības labad jāatzīmē, ka jaunums ir tikai puse no Opel prāta, jo tas ir samontēts uz EMP2 platformas, ko izstrādājuši franči. Kopumā jaunajam vācu krosoveram ir daudz kopīga ar Peugeot 308, kas dažās publikācijās tika nodēvēts par jaunuma dvīņubrāli.

Lai kā arī būtu, modelis klientiem piedāvās vidējo benzīna un dīzeļdzinēju līniju ar vidējo jaudu 150 ZS. Turklāt būs pieejama automātiskās vai manuālās pārnesumkārbas izvēle. Arī attiecībā uz iespējām nevajadzētu gaidīt atklāsmes. Iekļauts džentlmeņu komplekts ar vienkāršu klimata kontroli, multimediju sistēmu un apsildāmiem sēdekļiem.
Tas, kas patiešām izdevās labi, ir ārējais dizains, kas izskatās kā ciets A. Jebkurā gadījumā tas mūsos izraisa ļoti patīkamas sajūtas un pat pavelk uz izskatu klasi augstāk. Par laimi, Opel Astra izmaksas būs diezgan salīdzināmas ar pieminēto brāli no Francijas, tāpēc modelis var iekrist pārdošanas tendencēs savu skaisto acu dēļ.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 133

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..