12-04-2021, 20:28    AC Schnitzer modernizēja Mini Cooper SE - sadaļā "Auto zinas"

Tūninga studija AC Schnitzer ir vispusīgi strādājusi pie slavenā Mini Cooper SE modeļa, kā rezultātā mazais pilsētas auto ir saņēmis jaudīgāku akumulatoru un stilīgu dizainu. Kopumā atjauninājums bija labs modelim, lai gan tas pievienoja vērtību.

Oriģinālā automašīna Vācijā maksā 32 500 eiro, savukārt tūninga studijas versija klientiem maksās par 7000 eiro vairāk. Tātad, ko var piedāvāt atjauninātais Mini Cooper SE? Patiesībā ne tik daudz.


Vissvarīgākais atjauninājums attiecas uz akumulatora tilpuma palielināšanu, kas tagad WLTP ciklā var nobraukt līdz 230 kilometriem. Akciju versija varētu lepoties ar nobraukumu 170 kilometru attālumā, kas ir diezgan konkurētspējīgs rādītājs mazai pilsētas automašīnai.

Turklāt mēs strādājām pie automašīnas ārpuses, kas ieguva sportisku formu. Taisnības labad jāsaka, ka automašīnai tika uzstādīti viltoti riteņi, un pats salons bija pārklāts ar dārgu ādu. Turklāt nedaudz tika uzlabota multivides sistēma, kas saņēma lielāku ekrānu. Pārdošanā automašīna jau ir atrodama oficiālajos MINI salonos, kur tiek pārdota uzlabotā versija.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1646

Interesanti

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..

Jaguar E-type iepriecinās V12 dzinēju

11-02-2022, 16:11

Zīmola fani ar zināmu piesardzību gaidīja nākamo restomodu no Jaguar. Galu galā britu autoražotājs nopietni pievērsās savu klasiku atkārtotai izdošanai, aktivizējot restomodu ražošanu. Kādā brīdī šī pieeja neizbēgami novedīs pie pārdoto produktu līmeņa..