12-04-2021, 20:19    Seat Ibiza un Arona tiks izlaisti tajā pašā dienā - sadaļā "Auto zinas"

Seat tajā pašā dienā plāno izlaist jaunas modeļu Ibiza un Arona versijas. Tajā pašā laikā atjauninājumi būs ļoti plaši, lai gan tie neattiecas uz pilnvērtīgu paaudžu maiņu. Kopumā Spānijas automobiļu rūpnīcas faniem noteikti būs jāizvēlas, kuras no automašīnām iegādāties automašīnu tirdzniecības vietā.

Savulaik sedans Ibiza un krosovers Arona iznāca tikai ar sešu mēnešu starpību. Tāpēc tie tiek atjaunināti gandrīz vienlaikus. Pārveidošana ietekmēs automašīnu ārējos datus, tomēr daudz nozīmīgāks jaunievedums ir parādīšanās jauno spēka agregātu līnijā.


Turklāt pircēji var gaidīt pilnīgu un mūsdienīgu multimediju sistēmu, kas tiks uzstādīta gan Arona, gan Seat Ibiza. Ilgu laiku klīda runas, ka automašīnas tiks aprīkotas ar metāna dzinējiem, piemēram, Leon modelī, taču šī informācija izrādījās nepatiesa.

Jebkurā gadījumā ar jauninājumiem, ko autori un dizaineri ir sagatavojuši sabiedrībai, pietiek, lai secinātu, ka pārstrāde bija veiksmīga. Un, lai gan joprojām nav datu par gaidāmo jauno produktu pārdošanu, eksperti ir vienisprātis, ka to līmenis būs ļoti ievērojams.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1607

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..