12-04-2021, 20:22    Kompaktais furgons Suzuki Solio ir mainījis paaudzi - sadaļā "Auto zinas"

Kompaktais Suzuki Solio nesen ir mainījis paaudzi. Automašīna ir tipisks vietējā tirgus modeļu pārstāvis Japānā, tāpēc tas izceļas ar oriģinālo dizainu un savu filozofiju. Neskatoties uz to, furgons ir ļoti populārs dažādu uzņēmumu vidū tā praktiskuma un ekonomiskuma dēļ.

Jaunā paaudze ir uzlabojusi furgona komfortu un drošību, kas arī saņēma vairākus jaunus dzinējus un pārveidotu priekšējo šasiju. No priekšgājēja mantotā automašīna Heartect ir ievērojami uzlabota un pielāgota mūsdienu prasībām un standartiem.


Salonā ir nedaudz vairāk vietas, sēdekļu un apdares materiāli ir uzlabojuši kvalitātes līmeni, un pati vadība ir mainījusies, pateicoties atjauninātai stūres bagāžniekam. Kas attiecas uz papildaprīkojumu, apsildāmi sēdekļi joprojām ir pieejami tikai vadītājam un priekšējam pasažierim. Bet uz visiem logiem ir automātiskie logi.

Automašīna jau ir parādījusies pārdošanā un tiek veiksmīgi pārdota Japānas vietējā tirgū. Kā jau teicām, galvenie Suzuki Solio patērētāji ir mazie un vidējie uzņēmumi, kā arī ceļojumu aģentūras un loģistikas uzņēmumi.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Cienījamais apmeklētāj, jūs vietnē ienācāt kā nereģistrēts lietotājs. Mēs iesakām reģistrēties vai ievadīt vietni ar savu vārdu.

KOMENTĀRI - 0
SKATI - 1620

Interesanti

Ford Bronco SUV sūknēts studijā SoFlo Jeep

11-09-2022, 09:21

Tūninga studija SoFlo Jeep specializējas galvenokārt Jeep markas automašīnās. To var saprast pat pēc komandas nosaukuma, aiz kura slēpjas daudzi interesanti projekti un modifikācijas. Toties šodien runāsim par visādā ziņā patīkamo Ford Bronco, kas iznācis no..

Elektriskā automašīna Genesis GV70 apmierināta ar jaudu

11-08-2022, 19:54

Jaunais elektroauto Genesis GV70 nonāca sērijā un iepriecināja autobraucējus ar diezgan labiem tehniskajiem parametriem. Zīmols, kas elpo japāņu Lexus aizmugurē, pastāvīgi iegulda tehnoloģijās un atjaunina savus modeļus ar jaunākajām iespējām. Tieši tas pats..

Jaunā Opel Astra sāka ražot

29-07-2022, 22:52

Vācu autoražotājs Opel nolēma vēlreiz izmēģināt spēkus krosoveru klasē. Pirms tam pieredze nebija tik daudz pozitīva, cik eksperimentāla. Vai uzņēmuma dizaineri ir ņēmuši vērā visas nepilnības jaunajā Opel Astra? Izdomāsim kopā!..

Japānā izlaists Nissan Note Autech Crossover

30-06-2022, 11:38

Nissan vietējam tirgum iepazīstināja ar interesantu krosoveru, ko sauc par Nissan Note. Šis auto varēs iepriecināt ar uzlabotu tehnisko aprīkojumu, unikālu spēka agregātu līniju, kā arī diezgan labu izskatu. Vienīgi žēl, ka modelis tiks izlaists Japānā un nav..

Volkswagen Polo Track tiek uzsākta ražošanā

22-03-2022, 13:10

Grūti strīdēties ar to, ka Volkswagen Polo pēdējo desmit gadu laikā ir bijis neapstrīdams Vācijas lielākā autoražotāja budžeta segmenta flagmanis. Tajā pašā laikā jaunākā automašīnas paaudze tika sākta ražošanā tālajā 2017. gadā, kas ir ļoti nozīmīgs periods..